Deň zdravej výživy


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

          Pár dní po menších žiakoch si na Deň zdravej výživy posvietili aj na druhom stupni. V piatok 18. októbra naši žiaci cez dve vyučovacie hodiny vymenili učebnice za ovocie a zeleninu, z ktorého sa snažili povytvárať naozaj všakovaké výtvory. Keď bolo všetko pripravené, stretli sme sa na chodbe a porota musela nakoniec oceniť každú a jednu triedu, pretože vybrať len troch najlepších bolo nemožné. [Mgr. Dominika Janečková]

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.