Farby a plody jesene

          Dňa 16.10. si žiaci 1. stupňa pripomenuli Deň zdravej výživy, v ktorom sa hravou formou oboznámili, aké je dôležité pre naše zdravie jesť vhodné potraviny. Tento rok sme sa tematicky zamerali na farby a plody jesene. Deti prišli oblečené v jesenných farbách, z jesenných plodov vytvorili krásne dekorácie, ale tiež dané plody spoznávali rôznymi zmyslami – hmatom, čuchom i chuťou. Pri súťažiach, hádankách a rôznych úlohách nám deň ubehol ako voda. Tešíme sa opäť o rok na takéto zaujímavé vyučovanie.

          Aj v tomto školskom roku sme využili pekné jesenné počasie na obľúbenú aktivitu – maľovanie na chodník.

[text: Mgr. Jaroslava Gemzová, fotografie: Mgr. Jaroslava Gemzová, Mgr. Mária Šteučeková]

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.