Školská jedáleň

Žiadosť o dotáciu na stravu je potrebné vyplniť cez Edupage do 10.4.2023

Túto žiadosť musia vyplniť všetci rodičia detí, ktoré navštevujú ZŠ aj v prípade že nebudú chodiť na obedy.

Od 01.05.2023 sa bude poskytovať dotácia na obedy všetkým žiakom ZŠ.

Podmienkou poskytnutia dotácie je účasť žiaka na vyučovaní a odobraný obed. Ak je žiak neprítomný na vyučovaní, rodič je povinný dieťa odhlásiť z obeda. Ak rodič dieťa neodhlási, hradí plnú výšku obeda. Z tohto dôvodu je potrebná záloha vo výške 20,-€, ktorú uhradíte na účet ŠJ. (o výške zostatku stravného u žiakov budem rodičov priebežne informovať.)

RÉŽIA:

Výška réžie ostáva paušálna 3,- € mesačne. (máj, jún spolu 6,- €)

V prípade že vaše dieťa do dnešného dňa nechodilo na obedy a máte záujem o stravovanie, je potrebná úhrada 26,-€.

ODHLASOVANIE ZO STRAVY:

Od 1. 5. 2023 škola prechádza na odhlasovanie zo stravy už len cez školský informačný systém Edupage.

Od 24. 4. 2023 bude možné odhlasovať dieťa zo stravy aj elektronicky cez školský informačný systém Edupage. V sekcii Jedálny lístok (aplikácia alebo webová stránka Edupage) nájdete jedálny lístok na aktuálny deň. Viete si vybrať dni dopredu, z ktorých chcete dieťa odhlásiť. Podrobný návod nájdete tu: návod odhlasovanie zo stravy

Odhlasovanie zo stravy cez aplikáciu je povolené aj niekoľko dní dopredu maximálne však deň vopred do 14:30, v nedeľu do 23:59.

V prípade, ak dieťa odhlásite a nakoniec do školy príde, tak ho viete opätovne prihlásiť na obed do 7:00 aktuálneho dňa.

PLATBY:

Platbu je možné uhradiť do 15. dňa mesiac vopred, trvalým príkazom, prevodom alebo poštovou poukážkou na číslo účtu:
SK57 0900 0000 0004 9181 4876

V platbe do poznámky pre prijímateľa uveďte meno a triedu žiaka, v prípade že máte v škole viac detí ako jedno, urobte jednu spoločnú platbu a uveďte do poznámky mená  a triedu všetkých detí.

Pri platbe poštovou poukážkou na pošte je potrebné stravné uhradiť do 15. dňa v mesiaci, nakoľko informáciu dostaneme z pošty až za 5-7 dní.

Prosím rodičov o včasnú úhradu poplatkov aby sme sa vyhli zbytočným nepríjemnostiam. Akékoľvek informácie prosím adresujte osobne alebo telefonicky u vedúcej ŠJ.                         

Jedáleň – tel. kontakt:

052 7791 214

0902 653 952

Viac informácií ohľadom dotácie na stravu nájdete TU.

Odkaz na jedálny lístok


Comments

Školská jedáleň — 2 komentáre

  1. Dobrý deň, volám sa Ing. Zdenka Kováčová som dôchodkyňa a chcela by som si od Vás brať obedy aj s manželom Pavlom Kováčom, niekedy robil ako hlavný tréner športových tried vo vašej ZŠ ! Bola by som rada keby ste mi odpovedali či je to možné a aká je platba za obed pre dôchodcu ! Ďakujem

    • Dobrý deň, pre viac informácií kontaktujte vedúcu školskej jedálne na tel. čísle: 052 7791 214 alebo 0902 653 952

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.