Hodina deťom

Dňa 21.3.2024 sa aj naša škola zapojila do celoslovenskej zbierky Hodina deťom, kde náš dobrovoľnícky tím žiačok 8.B triedy Lucie Slaninákovej a Ľubice Silvajovej zbieral dobrovoľné príspevky od žiakov našej školy do žltých pokladničiek. Výnos je určený na pomoc deťom z jednorodičovských rodín, ktoré sú ohrozené chudobou a sociálnym vylúčením.
V našej škole sa väčšina deti zapojila do tejto zbierky a vyzbierali sme spoločne 90 eur. Veľké poďakovanie patrí Vám všetkým žiakom, ktorí ste prispeli do tejto zbierky a pani učiteľkám, ktoré ste deti povzbudili k tejto dobročinnosti.

Pomohli ste tak rozmeniť veľké starosti jednorodičov na drobné.

Ešte raz úprimné poďakovanie patrí všetkým ochotným prispievateľom do zbierky Hodina deťom. (text: Mgr. M. Garajová, foto: Mgr. M. Garajová, Ing. J. Foltín)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.