Hornádske hry 2023

V piatok 16. júna sme sa zúčastnili športovej akcie s názvom „Hornádske hry 2023“, ktoré tento rok organizovala Základná škola v Hranovnici. Súťažili sme v disciplíne prekážkový beh. Trať viedla mierne do kopca v trávnatom teréne a následne späť. Štartovať mohol jeden chlapec a jedno dievča ako štafeta. Prvý vybehol na trať chlapec, ktorý odovzdal štafetu dievčaťu a tá znova chlapcovi a ten naspäť dievčaťu.
Cieľom bolo absolvovať všetky pripravené prekážky a trať čo najrýchlejšie. Šimonovi a Karolíne zo 7. B sa to podarilo. Zvládli všetky prekážky a trať odbehli najrýchlejšie.
Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov a chuti športovať. (Mgr. T. Gemza)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.