Bežecké preteky – Monkova dolina

Po úspešných 2. kolách sa v piatok 16. júna v Monkovej doline, Ždiar, uskutočnilo 3. kolo Tatranskej bežeckej juniorskej série, ktorej sa zúčastnili aj žiaci našej školy.
Ide o viackolové bodované bežecké preteky detí – žiakov. Formát pretekov je zameraný na bežeckú všestrannosť a súťaží sa na rôznych typoch tratí.
Tentokrát to bol cezpoľný prekážkový beh. Okrem toho, že okruh viedol do stúpania a následného zbiehania, žiaci museli prekonať aj pripravené prekážky: podliezanie, preskakovanie, hod oštepom na terč.
Darilo sa aj našim žiakom.
Všetkým zúčastneným blahoželáme a prajeme veľa chutí do ďalších športových aktivít. (text: Mgr. T. Gemza, foto: Mgr. Ľ Iľanovská)