IT Fitness 2023

IT Fitness Test je najväčší a najkomplexnejší test IKT zručností na Slovensku. Ide o overený spôsob merania digitálnych zručností, ktorý poskytne skutočný obraz o úrovni IT zručností testovaného respondenta. Na našej škole sa do testu zapojili všetci žiaci 8. a 9. ročníka. Najlepší výsledok (100%) z testu dosiahol Tomáš Mihálik – 9. ročník, výborné výsledky dosiahli tiež Alenka Gregušková – 9. ročník (95%) a Andrej Sedláček – 9. ročník (95%), ďalší úspešní riešitelia boli: Patrik Marec, Zina Pantůčková, Tomáš Knižka, Lucka Majerníčková, Oliver Kostolány a Matúš Kuruc. Úspešní riešitelia boli odmenení diplomom a 3D modelom podľa vlastného výberu. (Ing. J. Foltín)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.