Odhlasovanie zo stravy cez Edupage

Vážení rodičia,

od budúceho týždňa 24. 4. 2023 bude možné odhlasovať dieťa zo stravy aj elektronicky cez školský informačný systém Edupage. V sekcii Jedálny lístok (aplikácia alebo webová stránka Edupage) nájdete jedálny lístok na aktuálny deň. Viete si vybrať dni dopredu, z ktorých chcete dieťa odhlásiť. Podrobný návod nájdete tu: návod odhlasovanie zo stravy

Odhlasovanie zo stravy cez aplikáciu je povolené aj niekoľko dní dopredu maximálne však deň vopred do 14:30, v nedeľu do 23:59.

V prípade, ak dieťa odhlásite a nakoniec do školy príde, tak ho viete opätovne prihlásiť na obed do 7:00 aktuálneho dňa.

Od 24. 4. 2023 do 30. 4. 2023 je skúšobné obdobie, kedy môžete dieťa odhlásiť z obeda aj po starom – telefonicky, SMS a pod.

Od 1. 5. 2023 škola prechádza na odhlasovanie zo stravy už len cez školský informačný systém Edupage.

Za pochopenie Vám ďakujeme!