Obvodné kolo vo vybíjanej

Dňa 14. 4. 2023 sa uskutočnilo na našej ZŠ obvodné kolo vo vybíjanej žiačok. Za účasti troch družstiev ZŠ Štrba, ZŠ Šuňava, ZŠ Liptovská Teplička, sa žiačky našej školy umiestnili na prvom mieste a víťazstvom si zabezpečili postup do okresného kola. Dievčatá nastúpili v zostave na čele s kapitánkou družstva K. Blahovou. Ostatné členky: A. Balážová, L. Slanináková, E. Michalková, D. Juhásová, A. Michalská, M. Halčinová, T. Pavelková, J. Michalková, E. Bajčičáková, T. Simová, S. Osiková.Okresné kolo sa uskutoční dňa 18. 4. 2023 v aréne Poprad. Dievčatám blahoželáme a želáme im úspešné ruky aj v ďalšom kole. (text: Mgr. M. Tekeľ, foto: Mgr. J. Vrbenská)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.