Anglicko-slovenské divadlo Lazy Goat

Dňa 3.marca 2023 sa žiaci 3., 4., 5. a 6. ročníka zúčastnili na divadelnom predstavení Lazy Goat v Dome kultúry v Poprade. Anglicko-slovenské predstavenie bolo plné humoru, piesní a zároveň nenúteným spôsobom naučilo diváka základné anglické slovíčka a frázy. Herci z Divadelného centra v Martine zahrali známu rozprávku O koze rohatej, texty hovorili po slovensky a vzápätí ich prekladali do anglického jazyka. Deťom sa predstavenie veľmi páčilo. Sme radi, že využili možnosť učiť sa anglicky aj inou – hravou formou. Všetci mali príjemný kultúrny zážitok. (text: Mgr. J. Zajacová, foto: Mgr. K. Bendlová)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.