Obvodné kolo 69. ročníka Hviezdoslavovho Kubína v Poprade

Podtranská knižnica v Poprade privítala 2.marca 2023 laureátov školských kôl 69. ročníka Hviezdoslavovho Kubína. Obvodnej súťaže s dlhoročnou tradíciou sa zúčastnilo aj päť našich žiačok: Nina Macková, Alexandra Petrušková, Ema Bajčičáková, Nela Garajová a Natália Halčinová. Mladší i starší prednášajúci súťažili v kategóriách poézie a prózy. Odborná porota nemala ľahkú úlohu, pretože žiaci prednášali texty naozaj na vysokej umeleckej úrovni. O to viac nás teší, že porota ocenila prednes poézie Natálie Halčinovej, žiačky 9. ročníka. Natália tak postupuje do okresného kola tejto súťaže. Gratulujeme! (Mgr. J. Zajacová)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.