Pohár primátora Vysokých Tatier v behu na lyžiach

Dňa 3.3. 2023 sme sa zúčastnili finálnych pretekov „Pohár primátora Vysokých Tatier“ v behu na lyžiach, ktoré sa uskutočnili na Štrbskom Plese. Štart najmladšej kategórie bol o 9:30. Súťažilo sa klasickou technikou s hromadnými štartmi. Počasie bolo príjemné, slnečné a našim pretekárom sa darilo. Nie je dôležité, či vyhrali, ale oveľa dôležitejšie je, že sa o to zo všetkých síl snažili, radovali sa z pohybu a odchádzali s úsmevom na tvári.
Všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy. (Mgr. T. Gemza)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.