Valentín v našej škole

Sviatok svätého Valentína sme si v našej škole pripomenuli „Valentínskou poštou“ už po niekoľkýkrát.

Žiaci si vytvárali valentínske pozdravy v tvare srdca, ktoré adresovali svojmu kamarátovi, kamarátke, pani učiteľke…Do valentínky napísali svojmu kamarátovi niečo milé, veselé, povzbudivé a niektorí pridali aj malý darček. Napísané prianie vhodili do pripravených valentínsky  vyzdobených krabičiek, ktoré boli na chodbe školy.

Na konci vyučovania si žiaci valentínky rozdali a potešili sa, že niekto na nich myslí a je s nimi dobrý kamarát. Tešili sa zo vzájomneho kamarátstva. Aj my učitelia ďakujeme všetkým deťom za milé Valentínske  priania, ktoré sme od  Vás dostali. Veď podarovať niekomu milé slovo a úsmev je pre nás všetkých viac ako iné dary. (text: Mgr. M. Garajová, foto: Mgr. M. Tekeľ)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.