22. marca 2023 – Testovanie 9

Dňa 22. marca 2023 (streda) sa uskutoční Celoslovenské testovanie žiakov 9.ročníka ZŠ T9 – 2023 z predmetov slovenský jazyk a literatúra a matematika.

Žiaci musia byť v škole najneskôr o 7:30. Testovanie je povinné. Náhradný termín (pre žiakov, ktorí sa z objektívnych dôvodov nemohli zúčastniť riadneho termínu ) Testovania 9 2023 sa uskutoční 4. apríla a 5. apríla 2023 (utorok, streda) v krajských mestách.

Povolené pomôcky: kalkulačka, rysovacie pomôcky, pero, ktoré píše namodro.

Zakázané pomôcky: mobilné telefóny a iné elektronické zariadenia, tabuľky, iné študijné materiály, pomôcky a vlastnoručne urobené výpisky, pravidlá a podobne.

V priebehu mesiaca február/marec 2023 budú všetci žiaci 9. ročníka podrobne oboznámení s podmienkami testovania.

Viac informácií o T9 nájdete na www.nucem.sk