Prijímacie skúšky do ZUŠ Štrba

Vážení rodičia, milé deti.
 
V budúcom školskom roku medzi nami opäť radi privítame talentovaných hudobníkov, tanečníkov, hercov, maliarov … Všetkých, pre ktorých sa umenie môže stať súčasťou života.
Viac info na:
 
Dieťa môžete prihlásiť do hudobného odboru (hra na klavíri, keyboarde, akordeóne, husliach, gitare, zobcovej aj priečnej flaute, hra na kontrabase a spev), do tanečného, výtvarného a/alebo literárno-dramatického odboru.
 
Je potrebné, aby k prijímacím skúškam prišiel so svojím dieťaťom aspoň jeden z rodičov v uvedenom čase na naše pracovisko, ktoré mu vyhovuje. Prosíme rodičov, aby využili určené dni a čas na zápis dieťaťa do ZUŠ a nenechávali to na september.
 
Tešíme sa na Vás!
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.