Štrbský potok je opäť čistejší

22. marca si naši prváci a druháci pripomenuli Svetový deň vody environmentálnou vychádzkou do obce a jej okolia. Prešli sa popri Štrbskom potoku, ktorého brehy i koryto vyčistili najmä od sklenených fľaštičiek, plastových fliaš, plechoviek, igelitov, obalov od potravín a pod. Sami boli prekvapení, koľko vriec odpadkov sa im podarilo vyzbierať.
Ľudia by si mali uvedomiť, že odpad do prírody nepatrí a mali by ho likvidovať spôsobom na to určeným. Inak bude naša krajina jedno veľké smetisko. (text: Mgr. M. Šteučeková, foto tr. pani učiteľky)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.