Olympijský odznak všestrannosti 2023/2024

Dňa 13.2. sme vyhodnotili a odovzdali žiakom získané certifikáty a odznaky v projekte Olympijský odznak všestrannosti (OLOV). OLOV je športový projekt realizovaný na školách zameraný na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. Cieľovou skupinou boli žiaci 6.-9.ročníka základných škôl.Za výkony žiaka v každej z disciplín projektu sa udeľuje bodové ohodnotenie podľa tabuliek v závislosti od pohlavia a roku narodenia. Každý žiak získa certifikát, najlepší tabuľkovo hodnotení žiaci získajú navyše zlatý, strieborný alebo bronzový olympijský odznak všestrannosti.Testovanie prebiehalo v mesiaci október. Zapojilo sa 82 žiakov a získali sme celkovo 12 bronzových, 8 strieborných a 6 zlatých odznakov.
Rekordných 41 838 žiakov a žiačok zo 465 škôl sa zapojilo v školskom roku 2023/2024 do projektu Olympijský odznak všestrannosti (OLOV).
(Mgr. T. Gemza)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.