Koniec školského roka 2022/2023

Dňa 30. 6. 2023 sme v Základnej škole Štrba ukončili školský rok 2022/2023. Pani riaditeľka ZŠ zhodnotila školský rok, boli vyhlásení žiaci na galériu najlepších žiakov, knihou boli odmenení žiaci, ktorí dosiahli vynikajúce školské výsledky, reprezentovali triedu a školu na rôznych súťažiach, rozlúčili sa s nami naši deviataci, pre ktorých to bol posledný rok na našej škole. Hostia za Základnú umeleckú školu v Štrbe a obec Štrba vo svojich príhovoroch vyzdvihli usilovnosť a talent našich žiakov, rozlúčili sa s deviatakmi. Žiakom boli odovzdané vysvedčenia a triedni učitelia zhodnotili ich prácu počas školského roka. 
Všetkým žiakom, rodičom, pedagogickým, nepedagogickým zamestnancom, pracovníkom obce, sponzorom a partnerom základnej školy prajeme leto plné krásnych zážitkov. V škole sa opäť sa uvidíme 4. 9. 2023. Viac fotografií nájdete TU. (text: Ing. J. Foltín, foto: obec Štrba)  


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.