12. Apríl – Medzinárodný deň florbalu

Tento deň nebol len obyčajným dňom nástupu do školy po veľkonočných prázdninách, ale bol to deň vnímaný na mnohých školách po celom svete ako Medzinárodný deň florbalu. Ide o celonárodnú motivačnú akciu „Všetci s florbalkami do školy!“ pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a s podporou od Ekofondu SPP. Do osláv tohto obľúbeného športu sa zapojila aj naša škola. Pre žiakov v rámci hodín telesnej a športovej výchovy boli pripravené rôzne súťaže zručností, slalomové dráhy. Florbal naši žiaci hrávajú radi a veríme, že si aj po ďalšie roky budú tento dátum spájať s florbalom.
(text: Mgr. T. Gemza, foto: Mgr. T. Gemza, Mgr. J. Vrbenská)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.