Hodina deťom

Dňa 21.3.2023 sa aj naša škola zapojila dom celoslovenskej zbierky Hodina deťom, kde  náš dobrovoľnícky tím žiačok 7.A triedy Alexandry Šimkovej a Martiny Halčinovej zbieral dobrovoľné príspevky od žiakov našej školy do žltých pokladničiek.

Výnos je určený na pomoc deťom z jednorodičovských rodín, ktoré sú ohrozené chudobou a sociálnym vylúčením.

Zbierku každoročne už viac ako 20 rokov organizuje Nadácia pre deti Slovenska. V našej škole sa väčšina detí zapojila do tejto zbierky a vyzbierali sme spoločne 146,70 eur.  Veľké poďakovanie patrí Vám všetkým žiakom, ktorí ste prispeli do tejto zbierky a pani učiteľkám, ktoré ste deti povzbudili k tejto dobročinnosti.

Zvlášť chcem poďakovať deťom a pani učiteľke 2. ročníka za veľké srdce pre darcovstvo.

Pomohli ste tak rozmeniť veľké starosti jednorodičov na drobné.

Ešte raz úprimné poďakovanie patrí všetkým ochotným prispievateľom do zbierky Hodina deťom. (Mgr. M. Garajová)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.