Dotácia na stravu od 1. 5. 2023

Vážení rodičia a zákonní zástupcovia,

od 1. 5. 2023 bude poskytovaná dotácia na stravu. Je potrebné, aby rodič podal žiadosť o dotáciu na stravu. Môžete tak urobiť cez školský informačný systém Edupage, kde v menu vyberiete Žiadosti/Vyhlásenia a vyberiete Žiadosť o poskytnutie dotácie na stravu – Návratka a podáte žiadosť. Návod tu: https://help.edupage.org/?lang_id=2&p=u38/u178/u4450

Žiadosť o dotáciu na stravu je potrebné vyplniť cez Edupage do 10. 4. 2023.

Túto žiadosť musia vyplniť všetci rodičia detí, ktoré navštevujú ZŠ aj v prípade že nebudú chodiť na obedy.

Viac informácií nájdete TU.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.