Florbalový turnaj

Dňa 21. novembra 2022 sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola súťaže „Super Florbal Pohár“, ktoré sa konalo v Sport centrum Zámoček Poprad Matejovce. V našej skupine sa predstavili tímy zo ZŠ s MŠ Komenského PP, ZŠ s MŠ Švábovce, ZŠ s MŠ Francisciho PP.

Veľká športová hala a plocha florbalového ihriska bola pre viacerých novinkou. Hráči najskôr pôsobili ustráchane, no postupne sa dostali do tempa a vypracovali si gólové príležitosti. Škoda, že šťastenu tentokrát nemali na svojej strane a nepadlo viac gólov.

Žiaci ukázali, že si môžu merať sily aj so žiakmi z iných škôl a vôbec sa za svoje výkony nemusia hanbiť, práve naopak, výborne reprezentovali našu školu. Už teraz sa tešia na ďalšiu účasť. (Mgr. T. Gemza)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.