Plavecký výcvik žiakov 4. ročníka

Plavecký výcvik prebiehal v termíne od 7. – 17. 6. 2022, na plavárni vo Svite. Zúčastnilo sa ho 16 žiakov 4. ročníka. Výcvik absolvovali pod vedením inštruktorky plávania a dozor vykonávajúcich učiteliek- ja a Katka. Žiaci sa venovali základným plaveckým zručnostiam ako splývanie, ponáranie, dýchanie do vody a skoky do vody. Počas výcviku sa učili 2 základné plavecké spôsoby- kraul a znak. V záverečný deň všetci žiaci preukázali svoje získané zručnosti v obidvoch plaveckých spôsoboch v plaveckom bazéne. Žiaci boli odmenení diplomom a malou sladkosťou. (Mgr. J. Vrbenská)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.