Konzultačné rodičovské združenia 28. 3. 2022 – 31. 3. 2022

Vážení rodičia,

od 28. 3. 2022 (pondelok) do 31. 3. 2022 (štvrtok) budú prebiehať online konzultačné rodičovské združenia v čase od 15:00 – 17:00. Čas konzultácie s konkrétnym vyučujúcim je potrebné si vybrať a rezervovať cez Edupage. Všetky konzultácie prebiehajú len telefonickou alebo online formou cez Microsoft Teams podľa možností vyučujúceho.

Notifikácie o termínoch konzultačných rodičovských u jednotlivých učiteľov budú zaslané len do Edupage. Je potrebné kliknúť na notifikáciu/správu a rezervovať si termín a čas u konkrétneho vyučujúceho.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.