Vzor potvrdenia o prekonaní ochorenia COVID19

          Vážení rodičia, ak ste Vy alebo Vaše deti už prekonali ochorenie COVID19 a nechcete sa už potom dať testovať, potrebujete priniesť potvrdenie od lekára o prekonaní a preliečení ochorenia s dátumom odkedy a dokedy platí výnimka. Nestačí sa preukázať certifikátom AG/PCR testu, smskou/emailom o pozitívnom výsledku.
          Vzor tlačiva na stiahnutie tu. Tlačivo nemusí byť úplne totožné, ale musí obsahovať informácie v ňom uvedené. Samozrejme budeme akceptovať, ak Vám lekár tlačivo potvrdí elektronicky cez sken a email.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.