Prihlasovacie kontá – Edupage

Vážení rodičia,

Základná škola Štrba už odoslala rodičom na poskytnuté emailové adresy prihlasovacie kontá na Edupage stránku školy: www.zsstrba.edupage.org  Ak ste prihlasovacie údaje do systému nedostali, je potrebné kontaktovať triedneho učiteľa. 

V prípade zavedenia elektronickej žiackej knižky si budete môcť prezerať známky, ospravedlňovať neprítomnosť detí v škole, sledovať udalosti a nové oznámenia. Predpokladaný termín zavedenia elektronickej ŽK je zatiaľ mesiac január až február. O ďalšom postupe budete určite informovaní. Zatiaľ je možnosť využívať Edupage pre písanie správ a komunikáciu s učiteľmi.

Systém Edupage nájdete aj ako aplikáciu pre smartfón v Google Play alebo App Store. Pre prihlásenie do aplikácie je potrebné použiť rovnaké prihlasovacie konto poskytnuté základnou školou.

Pevne veríme, že systém Edupage prispeje k zlepšeniu vzájomnej komunikácie medzi rodičmi a školou. Zavedenie systému Edupage patrí medzi ďalšie kroky postupného zlepšovania úrovne digitalizácie základnej školy.  [Ing. Jaroslav Foltín]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.