Rozlúčka s jeseňou


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

          Posledné lúče babieho leta využili žiaci prvého stupňa  trošku aktívnejšie. Vybrali sa von a originálnymi kresbami zaplnili chodníky okolo školy. Farebné neostali len chodníky, ale aj ich ruky, oblečenie a tváre, na ktorých napriek tomu neskrývali spokojnosť s ich kriedovými výtvormi. 

          Rovnako si aj naši prváci užili svoj prvý výlet. Vybrali sa do neďalekej Važeckej jaskyne. Obdivovali jaskynné priestory, kosti jaskynného medveďa, sochu medveďa i kvaple, ktoré im pripomínali rôzne rozprávkové bytosti. Odvahu detí vyskúšala aj pani sprievodkyňa, keď na chvíľu vypla všetky svetlá. 
          Veríme, že sa situácia zlepší a žiaci tento školský rok zažijú ešte nejeden pekný výlet. [Mgr. Mária Šteučeková]  


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.