Vianočný program


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

          S blížiacim sa koncom decembra sme sa všetci tešili na prichádzajúce Vianoce. Posledný školský deň kalendárneho roka sme sa preto už neučili. Prvú hodinu sme síce strávili v triedach, ale to iba preto, aby sme si prostredníctvom školského rozhlasu vypočuli príhovor pani riaditeľky školy. Potom sme sa presunuli do telocvične, kde sa každá trieda predstavila ostatným žiakom vianočným programom. A že to naozaj bolo rôznorodé – recitovanie, spievanie, tancovanie, či rôzne scénky ukázali, že žiaci sa dokážu zomknúť a pracovať ako jeden kolektív. Po ukončení „oficiálnej“ časti sa nasledovala vianočná diskotéka.

[text: Mgr. Dominika Janečková, fotografie: Mgr. Mária Šteučeková]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.