Návšteva stolára

          V rámci hodín techniky sme spoločne 5.A a 5.B trieda navštívili stolársku dielňu u pána Hurajta v Štrbe. Vynikajúca ukážka opracovania materiálu (dreva) nám spestrila hodiny techniky. Pán Hurajt nám prakticky ukázal základné činnosti ako je rezanie, hobľovanie, brúsenie, skracovanie materiálu, pričom niektoré zručnosti si deti mali možnosť vyskúšať. Ukázal nám aj rozdiel v používaní náradia a nástrojov v minulosti a dnes. Celá návšteva bola pre deti veľmi názorná a prospešná.  Aj touto formou sa chceme pánovi Hurajtovi veľmi pekne poďakovať. [Mgr. Marek Tekeľ]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.