Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

          27. novembra 2019 sa na Mestskom úrade v Poprade konalo okresné kolo olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Našu školu na ňom reprezentovala Sofia Djurbová, žiačka deviateho ročníka, ktorá bola víťazkou nášho školského kola. Na okrese síce nezískala medailovú pozíciu, ale stala sa úspešnou riešiteľkou, čo je tiež veľký úspech, pretože táto olympiáda preveruje naozaj rôzne, nielen gramatické schopnosti žiaka. Gratulujeme a ďakujeme. Výsledková listina je dostupná na odkaze:

https://cvc-poprad.sk/vysledky/olympiada-zo-slovenskeho-jazyka-a-literatury/

[Mgr. Dominika Janečková]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.