Vybíjaná


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

          Dňa 7. novembra 2019 sme sa s najmladšími žiakmi zúčastnili obvodového kola vybíjanej. Boli to žiaci 1. stupňa základnej školy. Umiestnili sme sa na 4. mieste pri účasti družstiev zo Svitu – ZŠ Komenského, Sp. Teplice a Vikartoviec. Ďalej postupuje družstvo zo Spišskej Teplice. Srdečne gratulujeme! [Mgr. Marek Tekeľ]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.