Detská olympiáda 2016


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

P1470004

Dňa 8. júna sa 16 detí z 1. – 4. ročníka zúčastnilo Detskej športovej olympiády v Spišskom Bystrom. Spolu s ďalšími mladými športovcami z iných základných škôl si zmerali sily v behu, skoku do diaľky, hode kriketovou loptičkou, streľbe na basketbalový kôš a v bežeckej štafete.  Výborne zorganizovaná olympiáda zaujala našich žiakov nielen športovými disciplínami a sprievodným kultúrnym programom, ale aj zapálením olympijského ohňa a vypustením holubov pri slávnostnom nástupe za sprievodu olympijskej hymny. Po skončení športového zápolenia podľa hesla „Rýchlejšie, vyššie, silnejšie, čestne a v priateľstve!“ boli všetci víťazi odmenení. Z našich žiakov sa najlepšie darilo Bianke Plavčanovej, ktorá získala v behu 1. miesto a v skoku do diaľky 3. miestoDianka Holecová sa v behu umiestnila na 2. mieste a Matúš Zubaj v hode kriketovou loptičkou na 3. miesteDružstvo tretiakov si v bežeckej štafete vybojovalo 3. miesto 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.