Daniel Hevier v našej škole!

Dňa 4.12. 2023 našu školu navštívil autor literatúry pre deti mládež pán Daniel Hevier. Besedy sa zúčastnili žiaci 1.-6.ročníka. Pán Hevier pútavo rozprával žiakom o svojom detstve, zážitkoch zo školy a o tom prečo a kedy začal písať knihy. Deti mali pre pána Heviera pripravené otázky, na ktorá im spisovateľ pohotovo a vtipne odpovedal. Príjemným spestrením besedy bolo nielen autorovo rapovanie, ale aj streľba knihou do basketbalového koša. Na záver besedy si žiaci mohli kúpiť knihy od p. Heviera s venovaním a podpisom.
Bolo nám cťou privítať tohto známeho spisovateľa na pôde našej školy. Beseda bola vhodným spestrením hodín slovenského jazyka. (text: Mgr. J. Šerfelová, foto: Mgr. T. Gemza, Mgr. M. Šteučeková)