Preventívne prednášky

Aj v tomto školskom roku v rámci prevencie pred  nebezpečnými závislosťami, ktoré ohrozujú našu mládež, bude naša škola spolupracovať s Políciou
v Poprade.

Dňa 26. 9. 2023 sme v našej škole privítali príslušníčku PZ v Poprade pani. Mgr. M. Holotňákovú, ktorá so žiakmi 7. a 8. ročníka besedovala na tému Trestno – právna zodpovednosť mladých ľudí.

Beseda bola pre žiakov veľmi prínosná, týkala sa ich života a správania.  Žiaci živo reagovali a zapájali sa otázkami, ktoré ich zaujímali. Ďakujeme OR PZ v Poprade za spoluprácu pri tejto akcii. (text: Mgr. M. Garajová, foto: Ing. J. Foltín)