Oznam!

Vážení rodičia, milí žiaci,

od dnešného dňa ide do karantény 2.r. (do utorka) na 5 dní vrátane. Žiaci nastúpia do školy v stredu 9. 2. 2022, ak nebudú u nich akékoľvek príznaky ochorenia.

6.B a 1.r končí karanténu v sobotu (vrátane). Žiaci nastúpia do školy v pondelok 7. 2. 2022, ak nebudú u nich akékoľvek príznaky ochorenia.

3.r. a 5.r končí karanténu v nedeľu (vrátane). Žiaci nastúpia do školy pondelok 7. 2. 2022, ak nebudú u nich akékoľvek príznaky ochorenia.

Pred nástupom žiakov do školy RÚVZ doporučuje sa žiakom (ak majú AG samotesty) pretestovať.

Prosíme rodičov a ZZ, aby nezabudli poslať vyhlásenie o bezpríznakovosti dieťaťa pred nástupom do školy.