Edupage – potvrdenie o návšteve školy

Vážení rodičia,

pomocou školského systému Edupage  je možné získať potvrdenie o návšteve školy. Po prihlásení sa do systému, potvrdenie nájdete cez tlačidlo Štart -> Dochádzka -> Potvrdenia. Pridávame aj návod. Pre získanie potvrdenia je potrebné použiť web. stránku školského systému Edupage – https://zsstrba.edupage.org/

Elektronické potvrdenia sú bezpečné. Na rozdiel od pôvodných papierových sa nedajú sfalšovať. Obsahujú QR kód, pomocou ktorého si ľubovoľná inštitúcia vie overiť platnosť potvrdenia. Stačí, ak zoskenuje QR kód z potvrdenia a stránka potvrdenie.sk potvrdí jeho pravosť.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.