Začiatok školského roka 2020/2021

          Vedenie Základnej školy Štrba oznamuje žiakom, že otvorenie školského roka 2020/2021 bude v stredu 2. 9. 2020. Pre žiakov 1. ročníka  o 8:30 hod. a pre žiakov  2.-9.ročníka  o 9:00  v triedach.

          Pri nástupe do školy je potrebné odovzdať triednemu učiteľovi Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti a Zdravotný dotazník pred začiatkom školského roka.  V papierovej podobe je možné vyhlásenie aj dotazník nájsť aj v miestnych potravinách COOP Jednota na Hlavnej ulici a ulici A. Sládkoviča, potravinách Šerfel a Hlava a pri vchodoch do budovy školy.

          Rovnako je potrebné si naštudovať Usmernenie pred príchodom a vstupom do budovy školy a Pokyny upravujúce organizáciu vzdelávania od 1. 9. 2020.

          2. septembra nebude fungovať školský klub detí a nebudú sa v prvý deň nástupu vydávať ani obedy.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.