Spevácke súťaže

P1060767Mesiace apríl a máj sa každý rok nesú v znamení spevu a súťaženia. Štrbský speváčik, Slávici z laviceSlávik Slovenska sú súťaže, ktorých sa každý rok zúčastňujú naši najlepší speváčikovia.

10. apríla 2019 sa v koncertnej sále na Štefánikovej ulici v Poprade konalo okresné kolo súťaže v speve modernej piesne Slávici z lavice, na ktorom si žiačka 4.B triedy Laura Kováčová s piesňou Školská láska vyspievala pekné 3. miesto.

Okresné kolo súťaže Slávik Slovenska sa konal 3. mája v Poprade. Našu ZŠ a ZUŠ reprezentovalo v 3 kategóriách 6 žiakov. Výborné umiestnenie a najväčší úspech dosiahli speváčky ľudových piesní. Tamarka Rázgová z 3.A získala 2. miestoLaura Kováčová zo 4.B vo svojej kategórii zvíťazila a postúpila tak na krajské kolo do Prešova.

Všetkým zúčastneným, a oceneným zvlášť, ďakujeme a blahoželáme!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.