15. Tatranská lyžiarska liga

tatr_lyz_ligaMesto Poprad, Mesto Zakopane, Základná škola Štrba, ŠK Štrba, Komisia pre mládež a šport Združenia Euroregión Tatry, Združenie Poprad – Tatry ZOH  zorganizovali 14. marca 2018 v Športovom areáli na Štrbskom Plese preteky v behu na lyžiach žiakov a žiačok základných a stredných škôl a športových klubov z miest a obcí Euroregiónu Tatry v rámci zimnej časti XV. ročníka Tatranskej lyžiarskej ligy – Tatrzanskej Euroligy dzieci.
 
Podujatia sa zúčastnilo 81 pretekárov z Popradu, Štrby, Ždiaru, Tatranskej Lomnice a Zakopaného.
 
Ako dopadli naši žiaci si môžte pozrieť vo Výsledkovej listine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.