Na bicykli deťom

OZ Deťom pre život už 14 krát organizuje charitatívny projekt Na bicykli deťom, ktorého cieľom je ukázať ľuďom, že bojovať s rakovinou sa oplatí. V dňoch 3. – 10. Júna 2023 prejdú dobrovoľníci na bicykloch 854 km v 8 cyklistických etapách od Stakčína až po Bratislavu.
Naša škola tento projekt podporila dobrovoľným finančným príspevkom od žiakov a zamestnancov školy, ktorý sme zbierali do pokladničky v našej škole v predchádzajúcich dňoch. Tento príspevok sme odovzdali účastníkom 3. etapy projektu Na bicykli deťom dňa 5. júna v našej obci.
Príspevok odovzdajú účastníci projektu na rekondičné pobyty pre onkologicky choré detičky, ak to situácia a opatrenia dovolia a zároveň podporia aj detské onkologické oddelenia v konkrétnych nemocniciach. Viac o tomto projekte nájdete na www.detomprezivot.sk  (text. Mgr. M. Garajová, foto: Ing. J. Foltín)

Viac fotografií a video z 3. etapy, ktorá prechádzala Štrbou nájdete TU.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.