Prednáška organizácie SEEDS o našich vtáčích spevavcoch

Žiaci 3. ročníka sa dňa 25.4. zúčastnili prednášky o našich vtáčích spevavcoch a ich ochrane, ktorú na našej škole realizovala lektorka neziskovej organizácie SEEDS v rámci projektu Vedieť viac. Tretiaci sa dozvedeli, aké druhy vtákov nám spievajú pri prechádzkach obcou, parkom či lesom, ale i o všetkých hrozbách, ktoré na vtáky v dnešnom modernom svete číhajú. A ak sa im vďaka týmto novým poznatkom podarí zachrániť čo i len jeden vtáčí život, mala táto prednáška zmysel. (text: Mgr. M. Šteučeková, foto: L. Želonková)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.