Sponzorské darčeky od firmy Hook a tombola

Aby aj naše deti mali na stole viac čerstvého ovocia, miestna základná škola je dlhoročne zapojená do štátneho programu „Školské ovocie„. Už 12 rokov spolupracuje s firmou Hook s.r.o. Košice. V minulom školskom roku firma Hook darovala škole ovocné stromčeky, ktoré si žiaci vysadili v školskej záhrade. V tomto školskom roku potešila všetkých žiakov základnej školy milým darčekom. Žiaci na prvom stupni dostali kľúčenky a žiaci na druhom stupni desiatové boxy. Darčeky sa veľmi páčili a veríme že boxy budú skrývať len samé zdravé pochúťky.

V rozdávaní darčekov sme pokračovali aj v rámci školskej tomboly, ktorá bola zavŕšením podujatia Štrbský kamzík. Do tomboly bol aicky zaradení každý žiak, ktorý sa zúčastnil prekážkového behu. (text: L. Kromková, Ing. J Foltín, foto: Ing. J. Foltín)

Ďalšie fotografie nájdete TU.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.