Školský výlet 8. a 9. ročník

Naši žiaci 8. a 9. ročníka sa začiatkom júna zúčastnili školského výletu v PRAHE. Absolvovali sme návštevu Pražského hradu a prechádzku Malou stranou (Černinský palác, Strahovský kláštor, Loreta, Nový svet, Nerudova ulica, chrám sv. Mikuláša, pražské Jezulátko, Kampa, Karlov most a návšteva múzea Karlovho mostu), plavbu parníkom po Vltave a dokončenie prehliadky historického centra Prahy (Klementinum, Staromestské nám., Ungelt, Celetná, Václavské nám.)
Žiaci si výlet užili a tešia sa na ďalšie zážitky strávené so svojimi spolužiakmi. (text: Mgr. M. Tekeľ, foto: kolektív učiteľov)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.