Misijný program pre žiakov

Dňa 11. 6. 2024 sa uskutočnil program misijnej skupiny z Banskej Bystrice pre žiakov navštevujúcich katolícke náboženstvo v rámci misií v našej farnosti. Program chcel deťom im blízkou formou priblížiť krásu viery v Ježiša Krista a života s ním. Program bol interaktívny a okrem hovoreného slova bol bohatý na scénky, do ktorých sa niektoré deti priamo zapojili. Deti z 1. stupňa mali piesne z ukazovačkami, pre žiakov z 2. stupňa bola pripravená pantomíma, svedectvá o živote s Pánom Ježišom. Všetkým sa prihovoril aj páter Michal Zamkovský, CSsR, ktorý vedie tieto misie. (Mgr. M. Hric)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.