Hranovnická šelma 2024

Dňa 14. júna 2024 sme sa zúčastnili súťaže v prekážkovom behu s názvom „Hranovnická šelma 2024“, ktoré organizovala Základná škola v Hranovnici. Súťažilo sa štafetovým spôsobom. Družstvo tvoril jeden chlapec a jedno dievča. Prvý vybehol na trať chlapec, ktorý po prekonaní okruhu odovzdal štafetu dievčaťu, tá znova chlapcovi, a naspäť dievčaťu. Trať, na ktorej boli rozmiestnené rôzne prekážky viedla mierne do kopca v trávnatom teréne a následne späť. Cieľom bolo absolvovať pripravený okruh s prekážkami čo najrýchlejšie. 

Našu školu reprezentovali dve štafety. Dáška Juhásová a Šimon Janko obsadili 1. miesto a Karolína Blahová a Dávid Kašša obsadili 3. miesto.

Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov a chuti športovať. (Mgr. T. Gemza)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.