Zimné hry 2023/2024

Dňa 9. 4. 2024 sa na našej škole uskutočnilo účelové cvičenie, počas ktorého žiaci absolvovali evakuáciu školy. Následne sme sa autobusom presunuli na Štrbské Pleso, kde boli pripravené zimné hry v prírode – preteky žiakov našej školy v „Zimnom dvojboji“.
Deti si mohli vybrať z dvoch disciplín. Mohli štartovať v disciplíne klzák, bežky jednotlivo alebo v oboch disciplínach – „Zimnom dvojboji“ . Každému po absolvovaní trate bol zapísaný čas a vytvorená výsledková listina. Pretekárom v „Zimnom dvojboji“ sa zrátali ich dosiahnuté časy v oboch disciplínach. Cieľom bolo motivovať žiakov k pohybu a stráviť pekné, slnečné dopoludnie na čerstvom vzduchu v prírode.
Prestávku pred vyhlásením výsledkov sme využili na prechádzku okolo Štrbského plesa.
Na záver sme vyhlásili výsledky každej triedy a odmenili žiakov. 
Víťazom bol dnes každý pretekár. Účasť bola vysoká, deti mali radosť, počasie nám vyšlo a preto sa už teraz tešíme sa na ďalšie športové akcie.
(text: Mgr. T. Gemza, foto: kolektív učiteľov) Viac fotografií nájdete TU.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.