Olympijský odznak všestrannosti

Dňa 29.marca 2023 sa žiaci našej školy zúčastnili krajského kola Olympijského odznaku všestrannosti v Prešove. Ide o športový projekt realizovaný na školách zameraný na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. 

V krajskom kole mohlo štartovať 1 osemčlenné družstvo (4 dievčatá + 4 chlapci) v zložení: 6.ročník žiak + žiačka, 7.ročník žiak + žiačka, 8.ročník žiak + žiačka, 9.ročník žiak + žiačka za školu, ktorá získala certifikát zo školského kola OLOV.  Pre pretekárov boli pripravené dve verzie prekážkových dráh s rôznym stupňom obtiažnosti, zvlášť pre mladších žiakov 6. a 7. ročníkov a zvlášť pre starších žiakov 8. a 9. ročníkov. Školské tímy absolvovali súťaž štafetovým spôsobom. 

Naša štafeta podala veľmi pekný výkon. Bola to pre nás nová skúsenosť a motivácia k ďalšiemu športovému rastu. 

Ďakujeme našim žiakom za vzornú reprezentáciu školy. (Mgr. T. Gemza)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.