Vianočná besiedka

20.12.2022 zavládla na našej škole vianočná atmosféra. Po dvojročnej odmlke si žiaci 1. – 4. ročníka pripravili pre svojich rodičov a starých rodičov vianočný program. Divákov pobavili scénkami, básničkami, vinšami, vianočnými piesňami a tančekom. Po programe nasledoval „vianočný jarmok“, na ktorom triedy vo svojich „stánkoch“ predávali vianočné výrobky.  A veru, bolo sa na čo pozerať i čo kupovať. Nechýbali vianočné dekorácie, ozdoby, pohľadnice, svietniky a mnoho iných krásnych vecí, ktoré vlastnoručne vyrobili šikovní žiaci, ich rodičia, starí rodičia, triedne učiteľky i vychovávateľky. Všetci spolu prežili príjemné predvianočné popoludnie. (Mgr. M. Šteučeková)