Počítačový kurz

V mesiaci máj až jún 2022 sa v Základnej škole Štrba uskutočnil počítačový kurz pre členov občianskeho združenia ZO SZZP v ŠTRBE. Obsah kurzu bol zameraný na základnú prácu s počítačom, prácu so súbormi a priečinkami, softvér a hardvér, prácu s textom a tabuľkami, prácu s internetom a emailom a tiež bezpečnosť na internete a online nakupovanie. Účastníci kurzu si mohli svoje vedomosti a zručnosti overiť na rôznych praktických úlohách. Pevne veríme, že nadobudnuté počítačové zručnosti využijú aj v bežnom živote. Všetkým účastníkom kurzu gratulujeme k jeho absolvovaniu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s občianskym združením. (Ing. Jaroslav Foltín) 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.