Neplytvaj energiou!

Dnes patria témy ako alternatívne zdroje energií, spotreba energie v domácnosti medzi súčasné problémy našej spoločnosti, najmä v súvislosti so súčasnou situáciou vo svete. Viac nám k tejto problematiky prišiel do našej školy porozprávať Ing. M. Omar Temori, Phd. zo spoločnosti Tatra Clima. Žiaci sa na prednáške napríklad dozvedeli, akými spôsobmi sa dá znížiť spotreba tepla a elektrickej energie v domácnosti. Na konci prednášky boli žiaci odmenení darčekom. Pevne veríme, že okrem darčeka si žiaci odniesli z prednášky zaujímavé informácie a poznatky, ktoré využijú aj v bežnom živote. (Ing. J. Foltín)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.